Prázdniny jsou v plném proudu a s nimi je tu i sezona cestování na dovolenou do více i méně vzdálených krajů. Ti, kteří cestují autem, se musí cestou vypořádávat i s vyhřátou kabinou vozu. Pokud zapnete klimatizaci a vytvoříte si ve svém voze příjemné klima, je vše v pořádku. Pokud se ale z výdechů klimatizace po jejím zapnutí začne linout zápach, je po pohodě. Nenechejte to zajít tak daleko a klimatizaci pravidelně dezinfikujte. Před dovolenou je ten správný čas. Pak Vás na cestě zápach určitě nepřipraví o pohodu při jízdě.

 Aktuálně jsme zaznamenali diskuze o volbě dezinfekčního média.

K dispozici jsou chemické dezinfekční prostředky na straně jedné a na straně druhé přírodní čisticí a dezinfekční látka - ozón.

V našem servisu doporučujeme dezinfekci ozónem.

Lidský čich rozpozná typickou svěží vůni ozonu již ve velmi nízké koncetraci. Běžně tuto vůni můžeme cítit po bouřce nebo při svařování elektrickým obloukem či u kopírovacích strojů.

Slovo OZON znamená v řečtině „vonět“.

Ozon je přírodní čisticí a desinfekční látka. Je to dosud nejsilnější oxidační činidlo, které je používáno v mnoha oblastech, jako je lékařství, zemědělství, potravinářský průmysl atd…

Ozon je 3000x rychlejší než chlór a 25x účinnější než kyselina chloritá (NOCL), 2500x než chlornan (OCL) a 5000x než chloramin (NH2CL) a je přitom mnohem bezpečnější.

Neexistuje žádný virus, bakterie, plíseň nebo houba, které by odolaly ozonu.

Pokud byste však dávali přednost jinému médiu, jsme připraveni Vám vyhovět.