Firma Auto Horák se sídlem v Brně Černovicích na ulici Hájecká byla založena v roce 1990.

Hlavní činností firmy byl zpočátku maloobchodní a velkoobchodní prodej auto, moto a trakčních baterií značky Varta , kde se firma zařadila na přednímísto dealerů firmy Varta v ČR.

V roce 1995 začala firma s dalším segmentem a to poskytovaní kompletní pneuservisní činnosti a ve spolupráci s firmou Barum Continental vybudovala jeden z největších servisů v brněnském regionu.

Další činnosti, které firma přibrala pod svá křídla následovaly v krátkém sledu. Postupně to byl prodej náhradních dílů autoelektro, včetně oprav startérů a alternátorů, kde je firma jedním z hlavních dovozců náhradních dílů na startéry a alternátory do ČR.

Dále následovaly činnosti jako kompletní prodej a servis brzdových součástí, výměna olejů, diagnostika podvozků vozidel a prodej tlumičů pérování včetně servisu.

Další z aktivit naší firmy bylo spojení s největším výrobcem výfukových systému na světě, firmou Bosal ČR, kde se firma stala jedním z největších prodejců a montážních středisek v ČR.

V roce 2004 přibrala firma Auto Horák další činnost týkající se opět autoopravárenství a to prodej a montáž tažných zařízení, kde se naše firma stala zástupcem firmy Bosal pro jižní Moravu.

Cílem naší firmy vždy byl a bude zákazník, který bude odcházet z našich dvou provozoven spokojen, a proto se snažíme náš personál vést k maximální ochotě, vstřícnosti a v neposlední řadě odbornosti.

Závěrem mi dovolte, abych Vám popřál hodně zdraví , osobních i pracovních úspěchů a mnoho kilometrů bez nehod.

Jaroslav Horák

 

 

Pneuservis Auto Horák je členem BEST DRIVE