Naše firma Vám nabízíme výměnu oleje na počkání za bezkonkurenční ceny. Používáme výhradně kvalitní rozlévané oleje značky a olejové filtry .

 

Čistý motorový olej pomáhá udržovat i motor a zejména jeho pohybující se části v maximální možné čistotě. A čistota motoru zase výrazně prodlužuje jeho životnost.

Včasná výměna oleje a olejového filtru zajistí bezporuchový chod a minimální opotřebení dílů i při nejnáročnějších provozních podmínkách vašeho automobilu. 

je nejpoužívanějším syntetickým motorovým olejem na světě. Mobil používá při výrobě špičkové suroviny, díky nimž jsou jeho výrobky zárukou mimořádné kvality. Díky aplikované technologii dokáže Mobil 1 splnit i ty nejtěžší zátěžové testy, vyžadované v automobilovém průmyslu, a poskytuje motoru nadstandardní ochranu za každé situace - tedy i v extrémních podmínkách.

Pod značkou Mobil Super se skrývají celosvětově používané prémiové motorové oleje. Díky široké nabídce je na motorové oleje Mobil Super vždy absolutní spoleh, ať už je motor vystavovaný jakýmkoliv podmínkám - vše pro to, aby zákazník mohl řídit s pocitem absolutního bezpečí.

Je třetí největší výrobce filtrů pro automobilový průmysl v Evropě. Svými výrobky pokrývá 95% evropského vozového parku. Automobily koncernu VW s benzinovými motory jsou osazovány filtry UFI všechny, auta s dieslovými motory v 70% případů.

 

Nechte si vyměnit olej rychle, levně a kvalitně v Auto Horák!

 

Pro objednání termínu volejte.

Auto Horák Černovice - Hájecká ulice

Auto Horák Královo Pole - Hradecká ulice