Vážení zákazníci,

na Bílou sobotu budeme mít zavřeno.

Do čtvrtka 1.4. fungujeme podle standardní otevírací doby, pátek, sobota, neděle a pondělí budeme mít zavřeno a od úterka 6.4.  zase vše podle standardu.

Přejem všem co nejpříjemnější prožití Velikonoc a především hodně zdraví.

Více

Vážení zákazníci,

i v časech boje s koronavirem a s tím spojených omezení jsme připraveni udržovat Vaše auto v provozuschopném stavu a připravené Vás odvézt kam bude potřeba.

Aktuálně fungujeme podle nařízení vlády:

Zákazníci nevstupují do prodejny, své požadavky nám sdělí "mezi dveřmi". Naši pracovníci mají po celou pracovní dobu nasazeny respirátory a pochopitelně je nesundávají ani při styku se zákazníky.

Rovněž Vás proto prosíme, abyste do prostoru pro zákazníky vstupovali jednotlivě, měli zakryté dýchací cesty podle aktuálních nařízení a na své auto následně počkali venku.

Více

Auto Horák - kvalitní servis v Brně

Společnost Auto Horák byla založena v roce 1990. Dnes můžete v Brně navštívit 2 její provozovny - Brno Černovice, ulice Hájecká a Brno Královo pole, ulice Hradecká. V obou našich centrech Vám školení kolegové pomohou s výběrem vhodného příslušenství pro Váš vůz, pomohou Vám vyřešit problém s Vaším vozem nebo zde můžete využít služeb profesionálního pneuservisu. Cílem naší společnosti vždy byl a vždy bude spokojený zákazník.