Poskytujeme odbornou pomoc při kontrole, doplnění klimatizace a desinfekce klimatizace. Používáme nejmodernější značkové přístroje pro údržbu a čištění klimatizace a veškeré servisní úkony vykonávají pouze dobře vyškolení pracovníci.

Klimatizace je dnes součástí téměř každého automobilu a používá se nejen v létě pro vytvoření příjemného prostředí, ale také v zimě, kdy se zapíná pro lepší odmlžení předního skla. Proto je nezbytné věnovat klimatizaci patřičnou péči a pravidelně provádět její údržbu.

3 důvody proč věnovat klimatizaci pozornost

  1. Nutná je pravidelná desinfekce klimatizačního systému. Vlivem změn teplot při zapnuté a vypnuté klimatizaci se tvoří na výparníku kondenzát, který nepříjemně zapáchá.
  2. Z kondenzátu navíc mohou vznikat nebezpečné plísně, které při vdechování ohrožují zdraví celé posádky automobilu. Desinfekce klimatizace by se proto měla provádět minimálně dvakrát v roce – před letní sezónou a krátce po ní.
  3. Důležité je pravidelné doplnění klimatizačního media, které se odpařuje až o 30 % během dvou let. Tomuto odpařování nezabrání ani dobrý stav klimatizačního systému.

Kontrolu stavu klimatizace doporučujeme provádět minimálně jednou do roka před letním obdobím. Desinfekci klimatizace pak doporučujme minimálně dvakrát do roka.

Jaké služby nabízíme při výměně klimatizace?

  • kontrola těsnosti klimatizace
  • doplnění ekologického klimatizačního media R134a
  • doplnění speciálního oleje na mazání kompresoru
  • kompletní desinfekce a čištění klimatizačního systému
  • zkoušky systému
  • výměna pylového filtru

 

Dílenské úkonyCena
Kontrola klimatizace a doplněníKč 550,- 
Klimatizační medium R134a - 1gKč 0,54 
Desinfekce klimatizaceKč 380,-
  

Nechte si vyměnit klimatizaci v Brně

Výměnu a čištění klimatizace vám rádi provedeme v naší brněnské provozovně na Hradecké ulici v Králově Poli a také na Hájecké 17 v Brně - Černovicich. Nebojte se nás kontaktovat, rádi vám s klimatizací poradíme.

Kontakt na provozovny:

Doplnění a kontrola klimatizace, Hájecká 17, Brno-Černovice: 548 210 988 [email protected],

Doplnění a kontrola klimatizace, Hradecká 30, Brno-Královo-Pole: 541 210 380, [email protected]