Akční nabídky

S vynaložením mimořádného úsilí se našemu týmu podařilo zdárně přezout všechny naše zákazníky včas a podle jejich přání. Za to patří, především pánům v dílně, velký dík. 

Aktuálně nabízíme všem našm zákazníkům možnost nechat si provést různé servisní úkony bez čekání. Využijte času, kdy by Vaše auto třeba jen stálo na mrazu, k jeho servisu a údržbě.

Více

Zdá se, že motorkářská sezona letos neskončí J. Ale vše krásné má jednou svůj konec. I letos tedy budeme muset uložit motorku ke spánku. A abychom ji na jaře zase bez problémů nastartovali, doporučujeme nezanedbat baterii.

Více

 Nenechejte se ukolébat babím létem. Stačilo několik uplynulých chladnějších dní a začali se k nám do servisů sjíždět motoristé, jimž se auto nepodařilo nastartovat. Akumulátor v jejich voze byl ve špatné kondici.

Více

 

Kromě letních a zimních pneumatik, jejichž výměnu za nás hlídá zákon, máme v autě ještě jednu „sezónní záležitost“ na kterou není radno zapomínat. 

Více

Víte, jak na podzim připravit svůj automobil? Co zkontrolovat a na co nezapomenout?

Více

 

Renovace plastových krytů světlometu.

Více

Jsou zesílené pneumatiky řešením pro štěrkové cesty? 

Často na dovolené potkáváme, například na Chorvatských ostrovech, cesty sypané štěrkem a kamením. Případné proražení pneumatiky na takovémto místě je zcela jistě nejen mojí noční můrou.

Co tedy můžeme udělat, abychom nebezpečí minimalizovali..

Více

 Jaké vybrat médium na dezinfekci klimatizace.

Více

Tažná zařízení

Provádíme prodej a montáž tažných zařízení značek Bosal, Brink, Westfallia a Hook.

K tomuto sortimentu dodáváme elektropřípojky a další příslušenství.

Více

Jsme specialisté na výfuky, proto jsme pripravili speciální cenové akce na výfuky.

Více

Akční ceny autobaterií PERION

Vážení zákazníci, nyní máte možnost zvýhodněného nákupu kvalitních bezúdržbových autobaterií PERION, výrobce VARTA Johnson Controls.

Více

výfuky BOSAL

Nyní začíná podzimní akce na výfukové systémy BOSAL.

Výprodej skladových zásob, zdarma prohlídka , montáž nových dílů a likvidace starých částí.
Více

Pro naše zákazníky nabízíme za speciální cenu NOVÝ alternátor BOSCH č.: 0121615002 vhodný například pro tyto typy vozidel.

Více

Poskytujeme odbornou pomoc při kontrole, doplnění klimatizace a desinfekci klimatizace. Používáme nejmodernější značkové přístroje pro údržbu a čištění klimatizace a veškeré servisní úkony vykonávají pouze dobře vyškolení pracovníci.

Více